O tomto blogu

Také by se mohl jmenovat „Deníček zamilované penzistky“, zamilované do (nejen) přírodních krás Spojeného království Velké Británie a Severního Irska, zkráceně do Anglie a Walesu. Pokud vás zajímá totéž, případně jste jako já hikeři, příznivci dlouhých, ale i krátkých trailů a denních výletů neboli pěší turisté, pak vítejte na tomto blogu. Realizovat ho je sice dřina (myslím ty technické, IT věci, psaní samotné jakž takž zvládám), ale také radost. Doufám, že trochu té mé radosti se při čtení přenese i na vás. A třeba vás líčení mých výšlapů i inspiruje, sbalíte batoh nebo batůžek a také někam vyrazíte. Protože – věřte mi! – když mohu já, zmatkař, strašpytel, plašan a popleta bez navigačních schopností a dovedností, pak může každý. Že někomu brání jeho penzijní věk? To není omluva, ale výmluva.

Fotky… Asi budou často rozmazané, přepálené… prostě hrozné. S foťákem to neumím a mobil to někdy nezvládne. Přesto doufám, že užitečně doplní slova.

Na blogu je ještě jedna kategorie zábavy, vedle samotných příspěvků: budou se tu objevovat různé podivnosti, nesmysly, zvláštnosti až příšernosti; může se dokonce stát, že něco dočasně zmizí nebo to najdete dvakrát. To všechno je svědectví toho, jak je neplavec hozen do vody a učí se plavat… jak beznohý chce jezdit na kole… jak němý chce zpívat… jak negramotný chce číst Shakespeara… To všechno jsem já tváří v tvář WordPressu („je to brnkačka, za hodinu máte super blog“). Je to peklo! Někomu prostě není v tomto směru dáno…